VIZIJA – tapti konkurencinga ir lyderio pozicijas užimanti automobilių dujų įrangos montavimo ir remonto įmonė, savo veikloje siekianti tobulumo.

MISIJA – objektyviai ir nešališkai padėti savo klientams suformuoti jų poreikius ir juos patenkinti.

VERTYBĖS:

  • patirtis;
  • kompetencija;
  • aptarnavimo kultūra.

Automobilių serviso Sistemos.info pagrindinė veikla –  automobilių dujų įrangos montavimas bei remontas Vilniuje. Mūsų kompetentingi specialistai visada pasiruošę Jums objektyviais ir nešališkai patarti, kas yra svarbiausia norint turėti kokybišką ir patikimą dujų įrangą automobilyje:

  • Montuoti tik tokią automobilių dujų įrangą, kuri atitinka Lietuvos Respublikos  įteisintus reikalavimus.
  • Montuoti tik tokią automobilių dujinę įrangą ir jos elementus, kurie yra sertifikuoti.
  • Montuoti tik Europos Sąjungos standartus atitinkančią automobilių dujų įrangą.
  • Montuoti automobilių dujų įrangą tik toje įmonėje, kuri turi Technikos priežiūros išduotą leidimą atlikti darbus.

Pertvarkius automobilį ir įrengus dujų įrangą, mūsų specialistai visada Jus instruktuos, kaip naudotis automobiliu su įmontuota dujine įranga bei supažindins su eksploatavimo taisyklėmis.

Taip pat mūsų įmonė siūlo ir kitas, profesionaliai ir kokybiškai atliekamas paslaugas – tai automobilių  stiklų tamsinimas; pastatų langų tamsinimas; automobilių apsaugos sistemų montavimas bei remontas; automobilių komforto įrangos montavimą, kuris Jūsų keliones padarys ne tik patogesnėmis, bet ir saugesnėmis; automobilių tepalų keitimas, pildymas; automobilių kablių (farkopų) montavimas bei automobilinių akumuliatorių prekyba.

Įmonės klientai gali gauti visapusę garantinę ir po garantinę sumontuotos įrangos priežiūrą didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje ir Klaipėdoje. Įmonė yra asociacijų „Autoekologija“ (automobilių dujinės įrangos montuotojų asociacija) bei „AVG“ (apsaugos verslo grupė) narys. Svarbiausia užduotis – atlikti aptarnavimo ar remonto paslaugą taip, kad klientas liktų patenkintas ir vėl norėtų sugrįžti. Mūsų kolektyvas yra sukaupę ilgametę specializuotos veiklos patirtį – tai kvalifikuotų, darbščių, motyvuotų specialistų komanda, pasiruošusi operatyviai išspręsti kliento problemas.

Jau daugelį metų įmonė specializuojasi automobilių dujų įrangos montavimo srityje, kur darbus atlieka tik kompetentingi ir patyrę specialistai.

Teikiamos paslaugos: