Reduktorius – garintuvas modelis LI 02, kuris valdomas elektroniniu būdu. Rekomenduojamas automobiliams su varikliais 2, 3, ir 4-cilindrų iki 136 AG. Reduktoriuje, dujos yra šildomos ir iš skystos fazės perdaromos į dujinę fazę. Šiluminė energija yra gaunama iš variklio aušinimo sistemos.

Reduktorius – garintuvas modelis RGJ-3, kuris valdomas elektroniniu būdu. Rekomenduojamas automobiliams su varikliais iki 170 AG. Reduktoriuje, dujos yra šildomos ir iš skystos fazės perdaromos į dujinę fazę. Šiluminė energija yra gaunama iš variklio aušinimo sistemos. Jis turi įmontuotą skystos fazės filtrą.

Reduktorius – garintuvas modelis HP ir SUPER HP, tai didelio efektyvumo reduktorius, kuris valdomas elektroniniu būdu. Rekomenduojamas automobiliams su varikliais 5, 6, ir 8 cilindrų, kurių maksimali galia 270 AG ir SUPER HP iki 315 AG. Reduktoriuje, dujos yra šildomos ir iš skystos fazės perdaromos į dujinę fazę. Šiluminė energija yra gaunama iš variklio aušinimo sistemos. Jis turi įmontuotą skystos fazės filtrą.