tepalai-pagrindine
tepalai total

Keičiame aukščiausios kokybės sintetinę variklių alyvą „TOTAL“ lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams, kuri sukurta iš specialiai atrinktų sintetinių bazinių alyvų ir sintetinių priedų. „TOTAL“ aukštos kokybės variklių alyva, gali būti naudojama visų tipų benzininiams, dyzeliniams ir hibridiniams varikliams. „TOTAL“ variklinės alyvos klampumas užtikrina puikų alyvos takumą esant žemai temperatūrai, greitkeliuose, mieste bei piko valandomis. Tinka bet kokiam vairavimo stiliui, taip pat ir intensyviam važiavimui bet kuriuo metų laiku.

Alyvos keitimas yra vienas iš reguliarių eksploatacinių skysčių kuriuos reikia atlikti eksploatuojant automobilį. Alyva, alyvos, salono bei oro filtras tai detalės kurias, reikia pakeisti kiekvienam automobiliui, nepaisant kokia jo markė ar modelis.

Variklinės alyvos keitimo intervalai.

Variklio alyva yra keičiama reguliariai, priklausomai kokiame klimate yra naudojamas ir eksploatuojamas automobilis, bei kokios markės ir kokybės yra pilama variklio alyva. Mineralinę variklio alyvą dažniausiai reikia keisti kas 10 tūkstančių kilometrų arba kartą per metus. Sintetinę variklio alyvą reikia keisti kas 15 – 40 tūkstančių kilometrų priklausomai nuo automobilio gamintojo rekomendacijų bei eksploatavimo sąlygų.

Pasekmės nereguliariai keičiant alyvą.

Nereguliariai keičiant variklio alyvą ir filtrus kaupiasi nuosėdos, apsineša vidaus variklio detalės, užstringa tepaliniai žiedai, variklis pradeda deginti tepalus, visa tai dėl prasto variklio tepimo. Senai keista variklio alyva ypač esant šaltam periodui pasidaro tiršta, todėl sunkiau vedasi automobilis, padidėja kuro sąnaudos.

Kokią pasirinkti variklio alyvą?

Įsigijus naują automobilį, arba atliekat profilaktinį turimo automobilio tepalų bei filtrų keitimą kyla klausimas kokius tepalus pasirinkt? Yra kelios priežastys dėl ko reikia naudoti tinkamą alyvą Jūsų automobiliui:

  • Naudojant geresnes tepimo savybes turinčią alyvą pailgėja Jūsų automobilio variklio ilgaamžiškumas.
  • Jeigu naudosite tinkamą Jūsų automobiliui alyvą pailgės alyvos keitimo intervalas ir mažiau teršite aplinką.
  • Šiuolaikinės variklio alyvos sumažina variklio detalių trintį. Tinkama alyva padidina variklio galią.
  • Tinkama alyva taupo degalus, nes geriau sutepa variklio dalis.
  • Tinkama alyva sumažina variklio gedimo pavojų, nes palaiko variklį švarų.

Jūsų automobiliui parinksime alyvą pagal visus gamintojo nustatytus reikalavimus.