• Švediški automobilių kabliai THULE Towing Systems. Prekyba, montavimas
  • Lenkiški automobilių kabliai HAK-POL. Prekyba, montavimas.
  • Automobilių vilktys, kabliai (farkopai) WESTFALIA , GALIA Slovakia , BOSAL , AUTO-HAK , HAK-POL. Prekyba, montavimas.
automobiliai kabliai, farkopai THULE TOWING SYSTEMS

THULE Towing Systems – tai kokybiški, sertifikuoti automobilių kabliai (farkopai). THULE Towing Systems – automobilių kablių gamybos lyderė Europoje pelniusi vardą kaip viena iš seniausių ir stipriausių įmonių rinkoje gaminanti automobilių kablius. THULE kompanijos automobilių kabliai yra sertifikuoti ir atitinka Europos direktyvą EC 94/20. THULE gali pasiūlyti unikalius sprendimus tiek eiliniams automobilių savininkams, tiek profesionalams bei ekstremalaus sporto mėgėjams, norintiems gabenti savo inventorių saugiai, lengvai ir stilingai. Tai lengvai stacionarūs arba lengvai nuimami automobilių kabliai negadinantys automobilių dizaino.

hak-pol-automobiliu kabliai, farkopai

HAK-POL automobilių kabliai – tai Lenkų kompanijos, kurios pagrindinė veiklos sritis – lengvųjų automobilių ir mikroautobusų kablių projektavimas ir gamyba. Per savo veiklos laikotarpį ši kompanija įsitvirtino savo regiono rinkose bei nuolatos plečia savo asortimentą. Automobilių kabliai HAK-POL atitinka Lietuvoje keliamus kokybės reikalavimus bei turi sertifikatą e20.
Gaminamos produkcijos asortimentas yra labai platus bei nuolat papildomas atsižvelgiant į rinkos naujoves. Kompanijos HAK-POL produkcija pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu, o kvalifikuoti UAB „AUTODAGRA“ specialistai parinks Jūsų automobiliui geriausiai tinkančią vilktį ir sumontuos.