Tenkindami savo vartotojų poreikius siūlome ir stiklų tamsinimo paslaugas Vilniuje. Pas mus net ir pats išrankiausias pirkėjas visuomet ras ką pasirinkti plačioje plėvelių gamoje, kurios suteiks ne tik naują išvaizdą Jūsų automobiliui ar namui, bet ir leis juose jaustis komfortabiliai.

 • Automobilių stiklų tamsinimas.
 • Namų, butų langų tamsinimas.

Esame „American Standard Window Film“ atstovai ir gali pasiūlyti visą seriją langų plėvelių, kurios skirtos teikti išvaizdą Jūsų automobiliui ar namui, butui. Pasaulinio profesionalų lygio automobilių langų plėvelės padės apsaugoti Jūsų automobilio audinius, odą ir salono apdailą nuo saulės išblukimo ir jos būklės pablogėjimo. „American Standard Window Film“ apsauginės plėvelės yra visiškai skaidrios, jos apsaugo nuo įsilaužimų, žaibiškų vagysčių ir sužalojimų stiklo šukėmis, šios plėvelės turi daugiasluoksnę apsaugą nuo subraižymų ir atmosferinio poveikio.Mūsų įmonėje dirbantys specialistai padės Jums išsirinkti geriausią variantą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Galime atvažiuoti pas Jus ir suinstaliuoti Jūsų pasirinktą plėvelę.
Kokybiška plėveles instaliaciją – būtent tuo pasižymi mūsų stiklų tonavimo padalinys. Parduodame plėvelę tiek smulkiems pirkėjams tiek didmenininkams.

7 priežastys, dėl kurių reikia klijuoti plėvelę ant stiklų:

 1. Karščio sumažinimas
  Šią dieną plėvelė nepaprastai efektyviai kontroliuoja saulės energijos padarinius.
  Plėvelė gali sulaikyti daugiau nei 78% šilumos, lyginant su visiškai skaidriu stiklu.
 2. Stabdo išblukimą
  Langų plėvelė blokuoja 99% * UV spindulių, sudaro filtrą nuo saulės, sumažina saulės kaitrumą. Viena iš priežasčių kam to reikia, tai apsaugoti jūsų brangius baldus nuo išblukimo.
 3. Sumažinkite blyksnius
  Daugiau nereiks vengti erzinančių blyksnių, kuriuos sukelia tiesioginiai saulės spinduliai, atspindžiai nuo sniego, vandens ar apvalių statinių. Idealiausias sprendimas yra plėvelė.
 4. Suteikite patogumą ir taupykite energijos išteklius
  Negyvenkite kartu su temperatūrų pokyčiais, kur patalpos per daug saulėtos ar vėsios, kurios gali apriboti vidaus erdves. Plėvelė gali padėti išspręsti problemą ir sumažinti oro kondicionavimo išlaidas.
 5. Sustiprina apsaugą
  Sudaužytas stiklas yra pavojingas, kai įvyksta nelaimingas atsitikimas, vandalizmo išpuoliai, įvairios avarijos. Apsaugai siūlome apsaugines plėveles, kad sudaryti patikimą „saugumo tinklą“ ir jūs pasijustumėte saugesni.
 6. Pagražinkite išvaizdą
  Greitas, gražus jūsų namą ar pastatą išorės patobulinimas. Keletas langų plėvelių rūšių gali sukurti malonią išvaizdą.
 7. Tai lengva ir paprasta
  Profesionalus klijavimas yra greitas ir nenuobodus. Reikia trupučio pasitikėjimo savo jėgomis ir aktyvumo.